Golden Rose Hotel
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Golden Rose Hotel Καμπίνας προσφέρει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης κοντά.
Basílica Nossa Senhora do Carmo βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ., ενώ Benedict College Quirino απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Μουσείο Φυσικής Ιστορίας του είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφτείτε, 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Το Golden Rose παρέχει πρόσβαση σε αθλητικά αξιοθέατα, όπως Στάδιο Jóia da Princesa, σε απόσταση 2,1 χλμ. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Terminal Mercado 1, 600 μέτρα από το κατάλυμα.
Το ξενοδοχείο καλωσορίζει τους πελάτες σε 12 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Αυτό το κατάλυμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το Bar Do Alemao και προσφέρει μεγάλη ποικιλία φαγητών.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Βιρακόπος Αεροδρόμιο20 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Πυροσβεστήρες
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Golden Rose Hotel;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Golden Rose Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Golden Rose Hotel;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο ιδιωτικός χώρος στάθμευσης του τo Golden Rose Hotel. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Golden Rose Hotel;
Στο άνετο Golden Rose Hotel μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Golden Rose Hotel;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Golden Rose Hotel αποτελεί 28$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε ξενοδοχείο;
Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και Maestro. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο ξενοδοχείο;
Το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο με κρεβάτι king-size.